Zasuwy

Armatura przemysłowa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą zasuw. Są wśród nich zasuwy gwintowane, zasuwy płaskie, zasuwy kielichowe, zasuwy wysokociśnieniowe, zasuwy średniociśnieniowe, zasuwy kielichowe, zasuwy długie, zasuwy bose, zasuwy pierścieniowe, zasuwy nożowe, zasuwy klinowe, zasuwy kołnierzowe. Wśród proponowanych przez nas zasuw nożowych znajdują się zasuwy standardowe i kwasoodporne, jak również zasuwy dla górnictwa.

Oferowane przez nas zasuwy znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu takich jak górnictwo, przemysł metalurgiczny, przemysł celulozowo-papierniczy, cukrownie, przemysł spożywczy i piwowarki, produkcja asfaltu oraz przemysł chemiczny. Montowane są również w stacjach przesypowych materiałów sypkich, zabudowie podziemnej, obiektach komunalnych i melioracyjnych.

Poniżej znajdą Państwo specyfikacje techniczne poszczególnych zasuw z naszej oferty. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi produktami w kategorii armatura przemysłowa takimi jak zawory bezpieczeństwa oraz kurki kulkowe.