DMX MEMBRANOWE POMPY DOZUJĄCE od 4 do 2×800 l/h

Wybór zapewniający wszechstronność Wybór materiałów – wielkości – odpowiednich dla ciebie
Seria DMX membranowych pomp dozujących firmy Grundfos jest odpowiednia do wielu zastosowań np. uzdatnianie wody do picia, oczyszczania ścieków (sedymentacja/ uzdatnienie osadu), pulpy/papieru i w przemyśle tekstylnym. Typoszereg charakteryzuje się dużą wszechstronnością, szerokim zakresem
wydajności i wyborem wielkości głowicy dozującej, wyborem materiałów i dostępnego osprzętu. W przypadku wątpliwości wystarczy zapytać – pomożemy skonfigurować najlepszą dla Ciebie pompę DMX.
Mniejsze modele serii DMX posiadają obudowę z tworzywa sztucznego odpornego na chemikalia i oferującego pełną ochronę w większości zastosowań. Większe modele posiadają wytrzymałą skrzynkę przekładniową z lanego aluminium pokrytego żywicą w celu spełnienia wymogów wszystkich
zastosowań. Możesz również wybrać materiały, z których będą wykonane elementy stykające się z dozowanymi chemikaliami. W prosty sposób możesz zamówić pompę DMX odporną chemicznie w takim stopniu, jakim sobie życzysz.
Sprawdzona. Przetestowana. Niezawodna Duże modele pozostają kompaktowe
Seria pomp DMX posiada ustaloną markę w dozowaniu na całym świecie, pokazującą jak mocna konstrukcja z membraną i silnik wysokiej jakości połączone są z wszechstronnym dozowaniem wymagającym minimum obsługi. Teraz jako zintegrowana część typoszeregu pomp dozujących Grundfos
seria DMX jest godna zaufania jak nigdy wcześniej.
Typoszereg DMX składa się z dziesięciu wielkości głowić dozujących charakteryzujących się kompaktową budową, co umożliwia połączenie wielu pomp, jedna za drugą, jeżeli jest to konieczne.
Dokładne dozowanie. W każdym czasie Wersje dwugłowicowe oszczędzają twoje pieniądze
Konstrukcja z membraną zapewnia proces dozowania, w którym każda dawka nie różni się między sobą o więcej niż+/- 1.5 procent. Liniowość procesu jest utrzymana cały czas poniżej 4 procent. Dwie głowice dozujące zamontowane w wersjach podwójnych pomp DMX to oszczędne rozwiązanie w przypadku konieczności dozowania dwóch środków chemicznych. Można również wykorzystać dodatkową głowicę w celu zwiększenia wydajności, jeżeli dozujemy jeden środek chemiczny.
Płynność staje się standardem Osprzęt zapewniający perfekcyjną integrację instalacji
Seria DMX jest wyposażona w nowoczesny napęd i przekładnie kinematyczną zapewniającą płynne i pozbawione pulsacji dozowanie w całym zakresie wydajności. Szeroki zakres dostępnego osprzętu do serii DMX pomaga zoptymalizować pracę pomp oraz ułatwia i przyspiesza uruchomienie. Dostępny jest również inny osprzęt zapewniający dokładne dopasowanie pomp DMX do istniejącej instalacjinp. zawory ciśnieniowe, tłumiki pulsacji, złączki, itp.
Silniki odpowiednie do zastosowań
Silniki odpowiednie do zastosowań Jeżeli twoje zastosowanie wymaga specyficznego wykonania silnika – seria DMX może być w taki dowolny silnik
wyposażona. Pompy DMX mogą być dostarczone z serwomotorami lub silnikami z dopuszczeniem ATEX. Jak zawsze Twój doradca Grundfos pomoże wybrać odpowiednią dla Ciebie pompę DMX.
Umiejętności

Opublikowano w dniu

12 kwietnia 2016