DMH TŁOKOWO-MEMBRANOWE POMPY DOZUJĄCE

 

Preferowany wybór do kompleksowych zadań Stwórz pompę według swoich potrzeb
Seria DMH to ekstremalnie mocny i wytrzymały typoszereg pomp dozujących do zastosowań wymagających solidnego dozowania i zdolności pracy z wysokim ciśnieniem. Pompy zapewniają maksymalny błąd powtarzalności dawki +/- 1% wydajności nominalnej i są idealnym rozwiązaniem dla kompleksowych zadań i automatycznej integracji procesu.
Wytrzymałość tego typoszeregu jest już bardzo dobrze znana: klienci na całym świecie od lat są zadowoleni z bezawaryjnej pracy pomp DMH.
Dostępne są różne konfiguracje w celu spełnienia Twoich wymagań. Możesz wybrać np. pomiędzy serwomotorem elektrycznym lub pneumatycznym, optować za silnikiem sterowanym falownikiem AC, dobrać specjalną głowicę dozującą z grzałką elektryczną, lub wyposażyć pompę w podwójną
membranę z sygnalizacją awarii. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz poprosić konsultanta z firmy Grundfos o pomoc w dobraniu najlepszej konfiguracji dla Twojego zastosowania.
Przygotowane na ekstremalne sytuacje Wykorzystaj właściwości teflonu
Zabezpieczenie membrany AMS zapewnia pompie i całemu układowi ochronę przed zbyt wysokim ciśnieniem nawet w przypadku niedrożnego przewodu tłocznego. Podobnie , zawór ciśnieniowy zabezpiecza pompę przed zbyt wysokim ciśnieniem w instalacji dozowania. Pompy DMH mogą dozować prawie wszystko. Ich membrana wykonana jest z teflonu a elementy stykające się z cieczą dostępne są w kombinacjach odpowiednich praktycznie do wszystkich przypadków dozowania.
Ustawialna długość skoku zapewnia precyzyjne dozowanie Gotowe do ciężkich warunków
Bardzo precyzyjne i dokładne ustawianie długości skoku membrany przy użyciu skali Verniera, zapewnia optymalne dozowanie z błędem powtarzalności dawki nie większym niż +/- 1%. Aplikacje charakteryzujące się ciężkimi warunkami w przemyśle rafineryjnym mogą również wykorzystać typoszereg pomp DMH. Kilka modeli posiada konstrukcję zatwierdzoną wg API 675.

Specyfikacja techniczna:

Zakres pracy:

Umiejętności

Opublikowano w dniu

12 kwietnia 2016