Filtry siatkowe, osadniki — armatura przemysłowa

Wśród propozycji zebranych w kategorii armatura przemysłowa znajdują sie również osadniki i filtry. Państwa uwadze polecamy:

  • osadniki kołnierzowe,
  • osadniki gwintowane,
  • osadniki proste i skośne,
  • osadniki kwasoodporne,
  • filtry osadnikowe,
  • filtry siatkowe.

Mają one zastosowanie w rozmaitych gałęziach przemysłu i są niezbędnym elementem wielu instalacji. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza filtry siatkowe, które sprzedajemy we Wrocławiu i Szczecinie. Skąd to uznanie w hydraulice?

Filtry siatkowe

Filtry siatkowe usuwają zanieczyszczenia z wody, gazu, pary, olejów hydraulicznych, olejów mineralnych i innych cieczy. Ich rola jest zatem nieprzeceniona m.in. w energetyce, przy dostawach gazu, instalacjach próżniowych, w parownikach czy w instalacjach oleju grzewczego, a także w różnych gałęziach przemysłu. Filtry siatkowe często montowane są w ciepłowniczej armaturze regulacyjnej.

Wybierając filtry siatkowe z naszej oferty powinni Państwo zwrócić uwagę na charakterystykę poszczególnych produktów. Ze względu na wiele wariacji połączeń i zakończeń dostępne są np. filtry siatkowe kołnierzowe. Projektowane zgodnie ze światowymi standardami posiadają tzw. ring joint i są odporne na pracę nawet w ekstremalnych warunkach.

Oferujemy nie tylko filtry siatkowe kołnierzowe, ale także osadniki. U nas kupią Państwo wszystkie elementy niezbędne do stworzenia kompleksowej instalacji. Zachęcamy do zapoznania się z innymi produktami z zakresu armatury przemysłowej oraz elementami rurociągów.