Kurki kulowe do gazu, wody – Wrocław

Armatura przemysłowa

W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju kurki kulowe. Prezentowane na stronie produkty kupią Państwo stacjonarnie we Wrocławiu lub Szczecinie — zapraszamy do kontaktu z wybraną filią.

Niezwykle rozbudowany asortyment obejmuje kurki kulowe do gazu oraz wody, które są powszechnie wykorzystywane w branży hydraulicznej. Cieszą się ogromną popularnością ze względu na swoją ponadprzeciętną szczelność i trwałość. Produkty, które oferujemy pozwalają odciąć dopływ wody całkowicie w szybki i prosty sposób — przekręcenia kurka kulowego skutkuje wsunięciem elementu do gniazda i zamknięciem go. Idealne dopasowane sprawia, że strumień wody zatrzymany w ten sposób na pewno nie znajdzie ujścia.

Kurki kulowe, które sprzedajemy są zatem elementem użytkowym o długoletniej żywotności. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów do minimum zredukowany zostaje problem osadzania się zanieczyszczeń różnego rodzaju. Podczas zakupów proszę zwrócić szczególną uwagę na typ oraz specyfikację techniczną poszczególnych pozycji.

Chcą Państwo kupić kurki kulowe we Wrocławiu? Velvepol to najlepsze miejsce na kompleksowe zakupy zarówno pojedynczych elementów, jak również całej aparatury przemysłowej. Oprócz kurków w naszym asortymencie znajdą Państwo przepustnice.

Zapraszamy!